Të fundit

Arrestohet një person, policia i sekuestron një pistoletë dhe tetë fishekë

Një person është arrestuar në rrugën ‘Muharrem Fejza’ në Prishtinë.

Policia ka bërë të ditur se pas kontrollit që i është ushtruar të njëjtit i është gjetur një pistolete dhe tetë fishekë.

I dyshuari me vendim të prokurorit është liruar në procedure të rregullt, njofton policia.

’Rr. Muharrem Fejza, Prishtinë / 28.12.2023 – 19:25. Është arrestuar i dyshuari kosovar pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe sekuestruar një pistoletë me tetë fishekë. I dyshuari me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt’’, thuhet në raportin policor

 

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci