Të fundit

“Vëllezërit kosovarë”, Rapidi me postim të veçantë për sulmuesit e Kosovës

Skuadra e Rapid Bukureshtit ka bërë një postim të veçantë për repartin e tyre sulmues që përbëhet nga tre kosovarë.

Pas transferimit të Albion Rrahmanit e Florent Hasanit, Rapidi mbrëmë zyrtarizoi edhe Ermal Krasniqin, si përforcimi i tretë kosovarë.

Rrahmani dhe Hasani i uruan mirëseardhje të ngrohtë Krasniqit edhe përmes rrjeteve sociale, duke e quajtur “vëlla”.

Rreth kësaj një postim të veçantë e bëri edhe klubi i Rapidit, duke publikuar komentet e tyre, teksa shkroi: “Vëllezërit Kosovarë”.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci