Të fundit

​Interi rrit interesimin për Brojën

Qendërsulmuesi shqiptar Armando Broja mund të ndryshojë skuadër në afatin kalimtar të janarit.

Për sulmuesin e Chelseat ka disa skuadra të mëdha evropiane që kanë shprehur interesim, por së fundi në këtë garë është futur edhe gjiganti italian, Interi.

Objektivi i parë i Interit në merkaton e dimrit është një sulmues krahu që mund të zëvendësojë Cuadradon e dëmtuar dhe emri në krye të listës është ai i Tajon Buchanan.

Por drejtuesit e “Nerazzurrëve” janë gjithmonë të gatshëm të shfrytëzojnë çdo mundësi për të forcuar skuadrën në dispozicion të Inzaghit, përcjellë KosovaPress.

Për sa i përket sulmit, përveç iranianit Taremi, ka edhe profile të tjera që mund të emocionojnë drejtuesit e Interit,mes tyre është Armando Broja, një shqiptar i lindur në vitin 2001, i cili së fundmi është rikthyer në fushë me Chelsean, por është i etur për të gjetur më shumë. hapësirë në funksion të Euro 2024.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci