Të fundit

Krenar Xhaferi pret në takim të gjithë ish-drejtorët e Drejtorisë së Infrastrukturës në Prishtinë që nga viti 2000

Drejtori i Drejtorisë së Investimeve Kapitale dhe Menaxhimit të Kontratave Krenar Xhaferi, përmes një postimi në Facebook, ka njoftuar se ka pritur në takim të gjithë ish-drejtorët e Drejtorisë së Infrastrukturës që kanë udhëhequr këtë drejtori që nga viti 2000.

Ai është shprehur se ky ishte një rast i mirë për t’iu shprehur mirënjohje për kontributin e tyre që kanë dhënë në zhvillimin e kryeqytetit dhe mirëqenies së qytetarëve.

“Poashtu, ishte me shumë interes dhe vlerë bashkëbisedimi, shkëmbimi i përvojave dhe ideve që do të ngërthehen në hartimin e projekteve të ardhshme të Prishtinës”, ka shkruar tutje ai.

Xhaferi ka bërë të ditur se në takim ishin Vesel Makolli, Abdurrahman Krasniqi, Ridvan Shahini, Hysen Durmishi dhe Gëzim Mehmeti.

“Në takim ishin:
-Z.Vesel Makolli, Drejtor i parë, viti 2000-2001;
-Z.Simon Agustini 2001-2003;
-Z.Abdurrahman Krasniqi 2003-2007;
-Z.Ridvan Shahini 2007-2013;
-Z.Hysen Durmishi 2013-2017dhe
-Z.Gëzim Mehmeti 2017-2021”, ka shkruar ai.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci