Të fundit

Xhelal Sveçla dhe Elbert Krasniqi vizitojnë Brezovicën, diskutojnë për planifikimin e projekteve

Me ftesën e ministrit për Komunitete dhe Kthim Nenad Rashiq, ministri i Punëve të Brendshme Xhelal Sveçla dhe ai i Administrimit të Pushtetit Lokal Elbert Krasniqi në mesditën e së premtes vizituan qendrën e skijimit në Brezovicë.

Sipas Rashiq, ky takim është një takim miqësor por edhe një mundësi për të planifikuar projekte për Brezovicën, ku synim i tanishëm sipas tij, mbetet parkingu si një ndër “sfidat më të mëdha” në Brezovicë.

Po ashtu Rashiq deklaroi se kjo gjendje është si pasojë e keqorganizimit dhe mungesës së punimeve nga ana e Komunës së Shtërpcës./klankosova

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci