Të fundit

Zyrtare: Roma emëron zëvendësuesin e Mourinhos

Tashmë është zyrtare: Daniele De Rossi rikthehet te Roma.

Ish-mesfushori legjendar është emëruar zyrtarisht trajner i ri i skuadrës romake.

Roma ka zyrtarizuar afrimin e De Rossit duke i ofruar një kontratë të përkohshme deri më 30 qershor të këtij viti, duke zëvendësuar Jose Mourinhon e shkarkuar nga pozita.

Pas 18 vitesh si futbollist Giallorossi, De Rossi do të rikthehet në rolin e trajnerit dhe do të debutojë në stolin e Romës në ndeshjen e kampionatit kundër Veronës pasditen e së shtunës në Olimpico.

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci