Të fundit

Pasi e ofendoi, Linda ia publikon në internet mesazhin privat të Gani Gërmisë

Në spektaklin e mbrëmshëm të Big Brother Vip Kosova, një ndër të ftuarit ishte dhe Gania  i cili pak ditë më parë u tërhoq nga gara për çmimin e madh.

Në studio Ganiu u shpreh shumë rëndë për Lindën duke e quajtuar të pamoralshme e shumë gjëra të tjera.

“Qysh ka mundësi me dalë me lujtë të moralshmen, e nuk ka lanë të zezë pa ba. E mu më ka thanë nuk i ke 500 euro, për një femër. Unë kaparin e kam marrë, me e pagu në OnlyFans, se aty perde nuk shiten”, është shprehur Ganiu gjatë spektaklit.

Ndërsa pas kësaj  Linda ka publikuar sot në InstaStory një fotografi ku shihet që Ganiu i ka shkruar në Instagram: “Lindush”.

E kjo pas asaj që ai i tha asaj mbrëmë, Lindes duket se nuk i ka pëlqyer aspak që Gania i ka shkruar sikur nuk ka ndodhur asgjë.

Përshkrimi i Lindës në fotografinë e publikuar ishte: “Pas të gjithave që i the për mua në Prime, ndërkohë në mesazhet e mia”.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci