Të fundit

“Më bëri një gol të shëmtuar”, Roza flet për ish-partnerin

Mbrëmjen e kaluar gjatë një bisede me Riken, Roza zbuloi se nuk është në një lidhje momentalisht.

Ajo gjithashtu shtoi se romanca e saj e fundit ka përfunduar rreth një viti më parë dhe një ndër shkaqet ishte distanca pasi personi në fjalë jetonte në një shtet tjetër.

Mirëpo, ditën e sotme, gjatë një bisede me Meritonin, Roza ka zbuluar akoma më shumë për ish-partnerin e saj.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci