Të fundit

Debat i ashpër në shtëpinë e BBVK-së, Edona tregohet agresive me banorët

Tensionet në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova janë përshkallëzuar ndjeshëm, veçanërisht pas një përplasjeje të ashpër midis konkurrentes Edona dhe çiftit Adri dhe Iliriana.

Ndërsa gjendeshin në zonën e përbashkët të kuzhinës, Edona u përfshi në një debat të nxehtë me ta, duke i akuzuar se kanë bërë komente të padëshiruara pas shpinës së saj.

Fjalët e forta nuk kanë munguar nga asnjëra palë, ku Edona u shpreh në mënyrë të ashpër: “Mos e hap llapaqkën, mbylle. Ta kam paluar gjithmonë, edhe prap ta paloj”, duke aluduar një mospërfillje të vazhdueshme ndaj Ilirianës.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci