Të fundit

Haxhiu: Stadiumet e shkatërruara, MKRS-ja harxhon 710 mijë euro për bileta aeroplani

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Bekim Haxhiu, ka kritikuar Ministrinë e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, pasi ky dikaster ka shpenzuar 710.000 € për bileta aeroplani.

Haxhiu ka përmendur fushën “Fadil Vokrri” dhe atë “Adem Jashari”, për të cilat thotë se janë shkatërruar.

“Fusha e futbolli në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ e mbuluara nga balta, stadiumi olimpik “Adem Jashari” i shkatërruar, ndërsa MKRS shpenzon 710.000€ për bileta aeroplani. Çfarë strategjie e sportit e paparë deri me sot”, ka shkruar ai.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci