Të fundit

“Na interesojnë punët e huaja” – Munishi reagon pasi Duro futet në BBVA

Ismet Munishi ka reaguar pas hyrjes së trajnerit, Klodian Duro, në reality shouin Big Brother VIP Albania 3.

Ish-futbollisti i kombëtares shqiptare u bë sot banori më i ri i shtëpisë më së famshme në Shqipëri, e për vendimin e tij ka reaguar Munishi.

Përmes një postimi në Facebook, Munishi ka kërkuar mbështetje për kolegun e tij, teksa i ka uruar fat në rrugëtimin e ri.

“BBVA dhe BBVK oshtë për njerëz .
Ky format oshtë i popullarizum te ne Shipet sepse na interesojn punet e huaja dhe me shpijunu me ngu te dera e me pa për bire të qelsit ate tjetrin dhe mi ngu kojshin qka po flasin flaka na del.

Masi jemi të tillë mos e paragjykoni kolegun tim Duron e as asni banor që merr guximin me e tregu privatesin e vet qe ju me shiku e me komentu e kush don edhe mu knaq .Respekte koleg Klodian Duro”, thuhet në postimin e Munishit.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci