Të fundit

Osmani sot bën homazhe te varret e Jusuf dhe Bardhosh Gërvallës

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, sot bën homazhe te varret e Jusuf dhe Bardhosh Gërvallës, në Dubovik, në 42-vjetorin e vrasjes së tyre.

Më pas, ajo do të vizitojë edhe kullën e familjes Gërvalla në fshatin Dubovik të Deçanit.

Pastaj në orën 13:00, ajo do të vendosë kurorë lulesh te busti i Kadri Zekës në Prishtinë.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci