Të fundit

Policia gjen 20 gëzhoja të plumbave në Vushtrri

Në fshatin Pasomë të Vushtrrisë të hënën mbrëma policia ka marr informata për të shtëna me armë zjarri.

Bëhet e ditur se kur njësia policore ka dalë në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar 20 gëzhoja që dyshohet se janë të armës me gas.

Rasti është në hetime.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci