Të fundit

“Filloi kjo me rrejt”, Vivien ironizon me klipin prezantues të Arta Kabashit

Mbrëmë në Primen e spektaklit të ‘Big Brother Vip Albania’ shtëpisë u janë shtuar edhe disa fytyra të njohura, ndër të cilat edhe këngëtarja kosovare,  Arta Kabashi.

Reagimet nga publiku në rrjetet sociale nuk kanë munguar, dhe Vivien Thanos nuk ka hezituar të shprehë mendimet e saj në Instagram.

Nëpërmjet story-ve në rrjetin social Instagram ajo ka bërë një koment të veçantë, duke i hedhur një pikëpyetje serioze prezantimit të Artës.

“Filloi kjo me rrejt” – shkruan Vivien gjatë prezantimit të klipit të Artës, duke hedhur hije të dyshimtë mbi vërtetësinë  e saj.

Ky koment ka bërë bujë në rrjetet sociale dhe ka nxitur diskutime të shumta rreth interpretimit të sjelljes së re në shtëpinë e famshme të Big Brother VIP Albania.

 

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci