Të fundit

Arrestohet Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger u arrestua nga doganierët gjermanë në aeroportin e Mynihut të mërkurën pasi nuk deklaroi një orë të vlefshme dhe luksoze.

Një zëdhënës i doganave konfirmoi për agjencinë gjermane të lajmeve dpa se aktori me origjinë austriake dhe ish politikani amerikan u ndalua pas raportimeve nga gazeta Bild. Ndaj tij ka nisur procedimi penal.

76-vjeçari Schwarzenegger planifikoi ta linte orën pas në Evropë. “Nëse mallrat mbeten në BE, ju duhet të paguani taksa dhe detyrime importi për to,” shpjegon zëdhënësi. “Kjo vlen për të gjithë”.

Nuk është e qartë se sa do të duhet të presë Schwarzenegger. “Duhet pak kohë,” tha dogana.

Zëdhënësi pret që aktori të jetë në gjendje të vazhdojë rrugëtimin e tij së shpejti.Sipas Bild, Schwarzenegger ishte rrugës për në Austri për një ngjarje bamirësie. Ai gjithashtu thuhet se planifikon të shkojë në një garë skijimi në Kitzbühel.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci