Të fundit

Fifi zbulon personazhin që e përkrah publikisht në Big Brother Vip Albania 3

“Big Brother Vip 3” ka hapur dyert e shtëpisë më të famshme në Shqipëri për personazhet e njohur publik, që deri tani janë në total 24 persona.

Pavarësisht se ka pak ditë që ka filluar, zhurma e tij ka pushtuar menjëherë kryeartikujt e mediave rozë por jo vetëm.

Ndërkohë që jemi në ditën katërt të këtij edicioni, mesa duket publiku ka krijuar menjëherë pëlqimet e para dhe një ndër to është këngëtarja e njohur, Fifi.

Ditën e sotme, artistja ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram, ku sigurisht nuk i kanë munguar edhe pyetjet në lidhje me personazhin e saj të preferuar në BBV3.

Përmes një postimi të bërë në Instastory, këngëtarja e shumë hiteve muzikore ka treguar se në këtë edicion përkrah Romeon.

“Çfarë mendon për Romeon”, ka qenë pyetja që i është drejtuar artistes në Instagram.

“Që është banori im i preferuar momentalisht”, përgjigjet Fifi, teksa ka publikuar gjithashtu edhe mënyrat se si mund ta votojnë Romeon.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci