Të fundit

Blero e heq Monikën nga Instagrami, reagon këngëtarja

Monika ishte e ftuar sot në një intervistë për ‘Artistët Shqiptarë’.

Ajo foli për shumë gjëra që kanë ndodhur brenda dhe jashtë shtëpisë së ‘Big Brother Vip Kosova’.

Këngëtarja tregoi edhe për raportin me Bleron, ku tregoi se pas daljes së tij nga shtëpia, ai e kishte larguar nga ‘Instagrami’ pa ndonjë arsyje.

Për më shumë ndiqeni një pjesë të intervistës më poshtë.

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci