Të fundit

“Jemi me ty gjigand”, mbërrin droni i parë në BBVA

Ka startuar për këtë vit, edicioni i tretë “Big Brother Vip Albania 3”, nën moderimin e Ledion Licos, dhe me plot 23 banorë, artistë të njohur.

Edhe pse kanë kaluar vetëm pak ditë nga nisja e formatit më të ndjekur në Shqipëri, fansat kanë treguar mbështjetjen për artistët e tyre të preferuar, përmes mesazheve me dronë.

Droni i pari ka mbërritur në shtëpi sot, me një mesazh për Meriton Mjekiqin.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci