Të fundit

Hajnat hyjnë në shtëpinë e mërgimtarit në Ferizaj, vjedhin para

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Ferizaj.

Siç njofton Policia e Kosovës persona të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e personi i cili jeton jashtë vendit dhe aty kanë vjedhur para të gatshme.

Po ashtu është vjedhur edhe një armë me leje për shenjëtari.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 16:00.

“Rr. Drenica, Ferizaj / 17.01.2024 – 16:09. Dëshmitari mashkull kosovar ka njoftuar se persona të panjohur dyshohet se kanë kryer vjedhje në shtëpinë e viktimës mashkull i cili ndodhet jashtë vendit, me ç’rast janë vjedhur para të gatshme dhe armë me leje për shenjëtari. Rasti nën hetime”, njofton Policia.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci