Të fundit

Korenica realizon supergol në Kupën e Turqisë

Meriton Korenica ka shënuar një suepergol për skuadrën e Manisas, në ndeshjen e zhvilluar në kuadër të Kupës së Turqisë.

Korenica realizoi në minutën e 15-të duke barazuar shifrat në 1:1. Përfaqësuesi kosovar realizoi nga goditja e lirë duke lënë të shtangur portierin kundërshtarë.

Manisa është duke u përballur me skuadrën e Trabzonspor dhe momentalisht rezultati është i barabartë.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci