Të fundit

Dhunë fizike në BBVA 3, pritet zarfi i zi?

Një diskutim për dashurinë mes Meri Shehut dhe Roza Latit sot në Big Brother degradoi në prekje fizike, ofendime të rënda dhe kërcënime.

Roza Lati pretendon se Meri iu afrua gjatë një diskutimi dhe e goditi me shuplakë në fytyrë, ndërsa Meri thotë se nuk ishte shuplakë dhe se Roza e zmadhoi situatën.

Debati mes banoreve degradoi në ofendime, madje në një moment Meri i thotë: për 24 orë s’je as në Shqipëri.

Kujtojme se ishte Kejvina ajo e cila qëlloj me shuplak Luizin gjate Big Brother Vip 2, derisa produksioni u detyrua ta largoj nga loja duke e eliminuar.

Se çka do te ndodhë mbetet te shihet në prime.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci