Të fundit

Motra e deputetes së VV-së, kjo është vajza që e zuri kulmi i objektit të komunës së Prishtinës

Gjatë ditës së sotme, një ngjarje ka ndodhur në Prishtinë, ku si pasojë e erërave është shembur kulmi i objektit të Komunës së Prishtinës, dhe si parojë është lënduar një vajzë e cila është duke u trajtuar në QKUK.

Vajza e cila ka pësuar lëndime është Elza Ujkani, 23 vjeçare, e cila është motra e deputetes të Lëvizjes Vetëvendosje, Fjolla Ujkani.

Doktoresha e cila është marrë me rastin e Elzës, ka deklaruar se gjendja e saj është stabile, ndërsa ka pësuar lëndime në kokë, qafë dhe unazat tarakale.

Lidhur me rastin, Prokuroria Themelore në Prishtinë ka nisur hetimet.

 

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci