Të fundit

Grabitje e armatosur në Ferizaj

Një grabitje me armë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Ferizaj.

Policia ka njoftuar se një grua derisa ka qenë në vendin e punës, një person i armatosur ka hyrë dhe nën kërcënimin e armës ka mundur ti marrë një shumë parash.

Personi është ende i paidentifikuar dhe është larguar nga vendi i ngjarjes në drejtim të panjohur, njofton policia.

”Ferizaj  18.01.2024-17:52. Ankuesja femër kosovare ka njoftuar se deri sa ishte në vendin e punës, kishte hyrë një person i dyshuar i panjohur dhe nën kërcënimin e armës i kishte marr një shume te hollash dhe ishte larguar në drejtim të panjohur”, thuhet tutje në raportin policor.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci