Të fundit

‘Ka arritur marrëveshje’ – mësohet skuadra e re e Jose Mourinhos

Gazeta arabe “Asharq Al-Awsat”, raporton se Jose Mourinho ka arritur marrëveshje verbale me skuadrën e Arabisë Saudite, Al-Shabab.

‘Speical One’ u shkarkua nga pozita e tij te Roma tre ditë më parë, ndërkaq lajmet për një transferim të ri kanë qarkulluar qysh ditën e parë të shkarkimit.

Mourinho pritet që të zëvendësojë trajnerin kroat Igor Biscan.

Al-Shabab ndodhet në pozitën e njëmbëdhjetë në Ligën Pro Saudite. Ndërsa nuk shquhet për “yjet” në ekip sikurse skuadrat tjera arabe.

Sipas raportit, Mourinho duhet të sigurojë që skuadra të forcohet ndjeshëm në periudhat e ardhshme transferuese, në mënyrë që Al-Shabab të mund të arrijë skuadrat më të mira në ligë.

Negociatat pritet të përfundojnë së shpejti me një takim që u mbajt në Zoom dhe Mourinho pritet të mbërrijë së shpejti në kryeqytetin saudit Riad.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci