Të fundit

Një puthje e papritur mes Lumbardhit dhe Santianës, nervozohet Kaderi

Në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova vazhdojnë dinamikat e ngjarjeve, ku debatet, surprizat dhe lojërat kanë sjellë përveçse momente shumë të bukura por dhe ngatërresa mes banorëve.

Ditën e djeshme produksioni ka caktuar një provë që banorët të puthen me njëri tjetrin për të rritur kështu çmimin e madh.

Ka qenë një puthje mes Lumbardhit dhe Santianës në mënyrë që të shtojnë 2000€ në çmimin e madh. Padiskutim që dyshja nuk e refuzoi diçka të tillë, ama një person i tretë u nervozua për këtë.

Bëhet fjalë për Kaderin e cila prej pak kohësh ka nisur një romancë brenda shtëpisë me Lumbardhin. Në atë moment Kaderi nuk u duk që nuk e priti mirë këtë gjest që i bëri i dashuri i saj edhe pse për hir të lojës. Dhe pse ky i fundit u mundua  të justifikohet tek e dashura e tij, siç duket Kader ka vendosur të mbaj pak ‘mëri’ me të.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci