Të fundit

Edona i drejtohet Blerandos, ti do të dalësh jashtë sonte

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Edona James është treguar shumë e ashpër sot gjatë një bisede me Blerandon.

Ajo i ka thënë Blerandos se ai do të dalë sonte nga shtëpia.

“Unë me ty nuk merrna, se sonte ki me dalë jashtë”, është shprehur ajo.

Kujtojmë që në nominim sonte janë Blerando, Ylli dhe Santiana.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci