Të fundit

​Nga sot implantet kryhen në Qendrën Klinike Stomatologjike

Pacientët që do të kenë nevojë për implante stomatologjike, nga sot këtë shërbim mund ta marrin në sistemin publik.

Ministri i Shëndetësisë Arben Vitia ka thënë se kanë siguruar furnizim të plotë me implante e struktura protetikore.

“Qytetarët do të marrin shërbim të sigurt, me ekspertizë të lartë profesionale, me çmime shumë më të përballueshme. Kjo procedurë është kryer më herët vetëm në sektorin privat me një kosto shumë të lartë për pacientët”, ka shkruar Vitia në Facebook pas vizitës në Qendrën Klinike Stomatologjike.

Ndryshe, me këtë shërbim të ri përfitojnë në edukimin e tyre mjekët specializantë dhe studentët e Fakultetit të Mjekësisë.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci