Të fundit

Martohet këngëtari Irkenc Hyka, pamje nga dasma e tij

Këngëtari i njohur Irkenc Hyka i ka dhënë fund beqarisë.

Artisti i shumë hiteve është martuar sot, teksa ka bërë një dasëm madhështore në Shqipëri.

Në mesin e të ftuarve pati shumë këngëtarë dhe figura publike të famshme.

Ka qenë mikja e çiftit, këngëtarja Zaimina Vasjari, që ka publikuar momente nga atmosfera e dasmës.

Irkenci dhe partnerja e tij, Abi, kanë një djalë 1 vjeçar të quajtur Aian.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by THUMB SHOWBIZ (@thumbshowbiz)

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci