Të fundit

Bie intensiteti i reshjeve të borës në Dibër

Ka rënë intensiteti i reshjeve të dëborës në qarkun e Dibrës.

Trashësia e dëborës në qytetin e Peshkopisë dhe Bulqizës ka kaluar mbi 25 centimetra, ndërsa në zona të thella deri në 60 centimetra

Situata rrugore vijon të jetë e njëjtë, ku rruga e Arbrit vijon të mbahet e bllokuar dhe policia ka devijuar qarkullimin në rrugën e vjetër.

Aksi Ura e Çerenecit-Librazhd është i kalueshëm me zinxhirë deri në Ostren e më tej i bllokuar. Të bllokuara mbeten rrugët e Njësive Administrative, dhe fshatrat, përveç atyre në afërsi me qytetet ose me rrugën nacionale./abcnews.al

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci