Të fundit

Zarf i zi, përjashtohet një nga banorët e Big Brother VIP Albania

Produksioni i Big Brother VIP Albania ka përjashtuar nga shtëpia banorin Klodian Duro.

Ka qenë banorja Egla ajo e cila ka lexuar zarfin e dhënë nga Vëllai i Madh.

Përjashtimi i tij ka qenë i menjëhershëm, derisa nuk është lejuar as të përshëndetet me banorët.

“Klodian Duro ka thyer një nga rregullat kryesore të këtij formati. Deklaratat që promovojnë dhunë janë kundër rregullave të këtij formati”, thuhej mes tjerash në zarfin e zi.

@dailydose987 #bigbrothervip3 #bigbrothervipalbania #topchannelalbania #klodianduro #meritonmjekiqi #bbvipalbania #tirana ♬ original sound – SPYWARE

“Kur kam rraf gruan, e di si më dukeni ju apo jo”, Klodiani dehet dhe nuk mban veten

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci