Të fundit

“Unë flas çka të dua”, Edona e ashpër drejt Blerandos

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Edona dhe Blerando kanë pasur një debat.

Ajo i ka thënë Blerandos se ai nuk është lojtar për të, përcjell Klankosova.tv.

“Unë flas çka të dua”, është shprehur tutje Edona.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci