Të fundit

Përpara darkës mes liderëve të Ballkanit Perëndimor, Rama takim me ndihmës Sekretarin Amerikan të Shtetit

Kryeministri Edi Rama është takuar me ndihmës Sekretarin Amerikan të Shtetit, James O’Brien.

Diskutimet mes tyre ndodhën përpara darkës së punës mes liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe përfaqësuesve të lartë të BE-së e SHBA-së.

“Shkup – Me Ndihmës Sekretarin Amerikan të Shtetit, James O’Brien, në vigjilje të darkës së punës mes liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe përfaqësuesve të lartë të administratës amerikane e të BE🇦🇱🤝🇺🇸, shkruan Rama në Facebook.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci