Të fundit

Milan kërkon sulmuesin “e padëshiruar” të PSG-së, por Frankfurt ia vështirëson punën

Pasi e ndoqi për një kohë të gjatë gjatë verës, Milan e ka rikthyer sërish fokusin te Hugo Ekitike.

Sipas raportimeve të medieve italiane, “kuqezinjtë” do të tentojnë afrimin e sulmuesit, që në gjashtë muaj ka bërë vetëm një paraqitje dhe që duket se nuk ka të ardhme te kampionët e Francës.

Vetë Ekitike, pasi e ka marrë qartë mesazhin se te PSG-ja dhe nga trajneri Luis Enrique është i padëshiruar, tashmë kërkon largimin.

Megjithatë përveç Milan-it, sulmuesi pëlqehet edhe Eintracht Frankfurt, që pritet t’ja vështirësojë punën “Djallit” për të arritur te Ekitike, por do të shihet në vijim se kë do të zgjedhë lojtari si “shtëpinë” e tij të re./ Super Sport

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci