Të fundit

Çifti i huaj përplasen mes vete në Prishtinë: E dashura ia merr burrit veturën, paratë dhe dokumentet personale

Policia ka njoftuar se ka arrestuar të dielën një femër me nënshtetësi të huaj në Prishtinë.

E njëjta thuhet se pas një mosmarrëveshje me të dashurin e saj e ka sulmuar fizikisht, dhe më pas i ka marrë veturën, portofolin me para e dokumentet personale.

Policia ka arritur të ndalojë veturën dhe e ka arrestuar të dyshuarën.

“Lidhur me rastin njësiti policor ka arritur ta ndaloj veturën të cilën e drejtonte e dyshuara, e njëjta është arrestuar ndërsa vetura dhe gjësendet e vjedhura i janë kthyer ankuesit”, thuhet në njoftimin e policisë.

Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci