Të fundit

“Çfarë do bëja unë pa ty?”: Ilnisa shfaqet shumë e afërt me Meritonin

Ilnisa Agolli duket se ndihet mjaft mirë në praninë e Meriton Mjekiqit, në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP3”.

Gjatë ditëve të fundit, dy gazetarët e njohur janë shfaqur mjaft të afërt me njëri-tjetrin. Madje mbrëmjen e kaluar, Ilnisa ka përqafuar Meritonin dhe i ka thënë: “Çfarë do të bëja unë në këtë shtëpi pa ty, nuk e di”.

Këto ditë, dy banorët kanë qëndruar në krahët e njëri-tjetrin, duke kaluar kohën me biseda ku nuk kanë munguar as komplimentat.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci