Të fundit

Përplasjet anash, Kurti dhe Rama ulen krah njëri-tjetrit në Shkup

Albin Kurti dhe Edi Rama janë ulur pranë njëri-tjetrit në takimin e liderëve të vendeve të Ballkanit Perëndimor me përfaqësues të Bashkimit Evropian në Shkup.

Dy liderët, të Kosovës dhe Shqipërisë, kanë lënë anash mosmarrëveshjet politike me njëri-tjetrin dhe janë shfaqur krah njëri-tjetrit në Shkup.

Liderët e Ballkanit Perëndimor ndodhen në Maqedoninë e Veriut, për të marrë pjesë në punimet e konferencës së Bashkimit Evropian për rritje ekonomike të rajonit.

Në këtë takim të rëndësishëm ndodhet i pranishëm është edhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq.

 

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci