Të fundit

Drini Zeqo pas daljes nga BBV: Duhet të isha me i ashpër

Dalja e papritur e Drini Zeqos nga Big Brother bëri jo pak bujë, ndërsa shumë ndjekës të formatit kërkojnë rikthimin e tij.

I ftuar sot në Top Channel, Drini Zeqo thotë se pas daljes ka vënë re disa sjellje të gabuara të tij brenda shtëpisë, si për shembull që nuk ishte shumë i ashpër me disa personazhe.

Ndër të tjera, Drini tha se Heidi i mungon shumë.

“Unë nuk kam mësuar gjë, dhe ata që janë futur më vonë se unë nuk kanë fituar ndonjë terren. Ka disa gabime ne sjelljen, duhet të isha më i ashpër me disa personazhe. Me Ilnisën kam qenë më i butë seç duhej.

Njihemi prej vitesh me Ilnisën, por nuk jemi miq. Brenda shtëpisë do ndryshoja. Heidi më mungon shumë. Ajo është nga kto natyrat solare dhe shumë e sinqertë, po e shijon bukur”, u shpreh Drini Zeqo.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci