Të fundit

Arbana Osmani largohet nga Top Channel?

Megjithëse nuk jemi në sezon të ri televiziv dhe merkatoja televizive u mbyll me ikjen e shtatorit, në Top Channel ka gjithmonë surpriza.

Së fundmi Foli.al ka zbuluar se dy ndryshime të mëdha do të ndodhin së shpejti në ekranin kombëtar.

E para dhe më e rëndësishmja është ‘hakmarrja’ e Arbana Osmanit, e cila mesa duket po e shërben të ftohtë.

Pasi nuk iu besua këtë vit prezantimi i Big Brother VIP, Foli.al ka mësuar se prezantuesja historike e Top Channel, më shpejt nga sa e prisnim, do të shkojë në kundërshtarin e përbetuar të Topit, Televizionin Klan.

Projekti që do të prezantojë Arbana, është një projekt i saji personal dhe ende nuk janë bërë të ditura detajet e mëtejshme.

Me siguri që pas saj, do të jetë edhe partneti Eduart Grishaj, i cili gjithashtu është larg Big Brotherit këtë sezon. Mbetet për tu mësuar se kush është patenta që Arbana ka përzgjedhur për të prezantuar në TV Klan./Foli.al

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci