Të fundit

Edona e sinqertë: Këngën e kam bërë gratis, producenti u dashurua në mua dhe u nda nga gruaja

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Edona James ka rrëfyer për prapaskenat e një prej këngëve të saj, të publikuara vite më parë.

Bëhet fjalë për këngën “Lady”, për të cilën ajo tha se e ka bërë pa pagesë.

“Klipin e pata bërë në Zvicër, dhe pas 10 vjetësh ishte ndarë gruaja prej tij sepse ai u dashurua në mua. Këngën e klipin i kam bërë pa paguar asnjë cent”, ka rrëfyer Edona.

Për më shumë detaje ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci