Të fundit

Gërvalla priti korin diplomatik të akredituar në Kosovë

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla, organizoi pritjen tradicionale për korin diplomatik të akredituar në Kosovë.

Në fjalën e saj, Gërvalla pasi uroi për një vit të mbarë, falënderoi ambasadorët e akredituar në Kosovë për bashkëpunimin “gjatë vitit që lamë pas dhe qëndrimin e tyre në mbështetje të proceseve të vështira që kaluam gjatë vitit 2023”.

“Duke iu dëshiruar çdo të mirë për këtë vit, Ministrja Gërvalla e falënderoi veç e veç secilin ambasador dhe vendet e tyre, duke uruar për një bashkëpunim sa më të mirë në sfidat dhe vlerat e përbashkëta”, thuhet në njoftimin e MPJD-së.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci