Të fundit

Parashikimi i motit për sot

Dita e martë ka filluar me ngrica të mëdha në Kosovë, ndërsa gjatë ditës do të ketë intervale me diell dhe vransira.

Temperaturat minimale do të jenë -9C deri në -6C. Megjithë intervalet me diell, kalojnë edhe vransira, që aty këtu mund të shoqërohen me reshje lokale dëbore apo shiu.

Maksimalet shkojnë deri në 3C e 4C, njofton Prishtina Weather.

Relativisht i qëndrueshëm mbetet moti edhe ditëve vijuese. Intervalet me diell nuk mungojnë gjatë ditës, por se kalojnë edhe vransira, që ditën e enjtë mund të sjellin kushte edhe për shi e viseve malore borë.

Temperaturat në rritje, deri në 5C e 7C, maksimalet.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci