Të fundit

I ofroi policit ryshfet, arrestohet i dyshuari në Han të Elezit

Policia e Kosovës ka raportuar se të hënën, është shoqëruar në stacionin policor një person, pasi në pikën kufitare në Han të Elezit, i ka ofruar ryshfet zyrtarit policor.

I dyshuari i ka ofruar policit 50 euro, që të kalojë kufirin me dokumente jo valide.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci