Të fundit

Chelsea kërkon finalen e Carabao Cup

Pas një nate të keqe në “Teesside” dy javë më parë, Chelsea duhet të përmbysë deficitin nga humbja 1-0 për të arritur në finalen e Carabao Cup në këtë ndeshje të dytë gjysmëfinale.

“Blutë” u rikthyen me një fitore 1-0 ndaj Fulhamit në derbin e Londrës Perëndimore dhe kjo mund të jetë motivim për skuadrën e Mauricio Pochettinos.

Ndeshja do të zhvillohet me fillim nga ora 21:00 në “Stamford Bridge” dhe këto janë formacionet e mundshme:

Chelsea: Petrovic; Gusto, Silva, Disasi, Colëill; Caicedo, Fernandez; Madueke, Gallagher, Sterling; Palmer.

Niddlesbrough: Glover; Van den Berg, Fry, Clark; Ayling, Barlaser, Hoëson, Engel; Rogers, Hackney; Forss.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci