Të fundit

Rikja flet për ish të dashurin: Më tradhtoi, por fajin e kisha unë

Rike Roçi është banorja e këtij edicioni të Big Brother Vip Albania.

Së fundmi ajo ka treguar historinë e saj të dashurisë me një djalë, i cili e ka tradhtuar.

Banorja e Big Brother ia vë fajin vetes pasi shprehet se ka qenë shumë e angazhuar dhe nuk e kishte vëmendjen tek ai për shkak të punës.

“Unë kam qenë e tradhtuar, por gabimi ka qenë i imi, sepse në atë lidhje unë isha e përqendruar aq shumë në vete saqë e anashkaloja. Ai nuk ndjente përqendrimin tim në histori, unë isha për punë sa andej, këndej, shiheshim shumë pak. E doja por isha shumë e angazhuar. E fala, por nuk ishte më asgjë ashtu si në fillim. Totalisht shumë ndryshe”, tregoi Rikja.

 

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci