Të fundit

Santiana dhe Shqipja vazhdojnë me thumbime ndaj njëra-tjetrës

Santiana dhe Shqipja kanë vazhduar ti hedhin kunja njëra-tjetrës.

Shqipja ia ka përmendur atë se çfarë Anita i ka thënë Santianës gjatë spektaklit.

Ndërsa Santiana i ka thënë Shqipes ta mësoj drejtshkrimin dhe terme të ndryshme.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci