Të fundit

Ish-futbollisti shpërthen ndaj Jul Dedës: Po tregohet shumë i pisët

Ish-futbollisti Gabriele Mezini ka shpërthyer ndaj aktorit Julian Deda në lidhje me sjelljen e këtij të fundit brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP Albania 3’.

Sipas Gabriele, Juli është treguar i pisët dhe se ai e ka respektuar për edukate dhe për shkak të moshës.

Ndërsa konkurrenti tjetër i ‘BBVIP’, Elvis Myrta tha se aktori këtë sjellje e bën me të gjithë, dhe madje në tre raste decisive kundër tij.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci