Të fundit

Situatë e papritur në “Për’puthen”, konkurrentja humb ndjenjat në studio

“Përputhen” është një emision dashurie plot të papritura dhe ndodhi. Një ngjarje e papritur ndodhi para pak minutash në studio ku njëra nga konkurrentet humbi ndjenjat.

Bëhet fjalë për Saiden, e cila po kalonte disa momente mjaft emocionuese me Gertin. Ky i fundit i shprehu dashurinë Saides dhe i bëri edhe një surprizë në studio.

Saide i kishte shkruar një letër romantike Gertit. Teksa po lexonte letrën ajo dukej shumë e emocionuar dhe filloi të humbasë ndjenjat.

Pamja në studio filloi të bëhej e paqartë dhe programi doli në publicitet. Pas publicitetit, Megi njoftoi që Saide është në gjendje të mirë shëndetësore dhe është nën kujdesin e mjekëve.

 

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci