Të fundit

Billie Eilish reagon pas nominimit të saj për “Oscar”

Një këngë e Billie Eilish është nominuar për Oscar në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të këtij viti.

Kënga “Për çfarë u bëra?”, e interpretuar nga këngëtarja për filmin “Barbie” është në garë për çmimin ‘Kënga më e Mirë’.

Të nominuar në të njëjtën kategori janë edhe ‘The Fire Inside’ nga filmi ‘Flamin’ Hot’, ‘I’m Just Ken’ gjithashtu nga filmi ‘Barbie’, ‘It Never Went Away’ nga ‘American Symphony’ dhe ‘Wahzhaze. (Një këngë për njerëzit e mi)’ nga filmi i Martin Scorsese ‘Killers of the Flower Moon’.

Për të falënderuar Akademinë për nominimin e saj, Billie Eilish shkoi në mediat sociale.

Në veçanti, ajo ka publikuar në llogarinë e saj personale në Instagram, një foto në të cilën përqafon Margot Robbie dhe në mbishkrim ka shkruar: “Faleminderit shumë anëtarëve të Akademisë që nominuan “What Was I Made For?”. I jemi pafund mirënjohës për këtë nder dhe për të qenë pjesë e ‘Barbie‘”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish)

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci