Të fundit

Kurti mbledh ministrat, sot mbledhja e radhës e Qeverisë

Qeveria e Republikës së Kosovës do të mbajë sot mbledhjen e radhës.

Mbledhja do të mbahet duke filluar nga ora 12:00, në objektin e Qeverisë.

Njoftimin për mbledhjen e kanë bërë zyra për Komunikim Publik e Kryeminsistrit, ndërsa nuk janë bërë të ditura agjenda dhe pikat e takimit.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci