Të fundit

Ilnisa dhe Meritoni shkëmbejnë përsëri puthje, reagon njëri nga banorët

Teksa dy banorët e shtëpisë së Big Brother Vip Albania, nuk ndalen së shkëmbyeri puthje me njëri-tjetrin duket se Ervinit ky veprim i duket e tepërt.

Kur Ilnisa dhe Meritoni i dhanë një puthje tjetër njëri-tjetrin nga dritarja e vogël si e vetmja mënyrë për tu parë.

Ai është afruar dhe me të qeshura e shaka i drejtohet dy banorëve duke i thënë: “Po hajde o burrë se lat nam”.

Pastaj ai është bërë serioz teksa i kërkon Meritonit të bëhet gati për kryerjen e ritualit fetar: “Hajde tani se jemi vonë duhet të falim namazin bëhu gati”.

 

 

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci